• Share:

  Beged Kefet Hebrew Language School: Registration Guidelines

  For English, please click here


  ההרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 פתוחה לקהל הרחב!


  בגד כפת: פתיחת שנה 

  ברוכים הבאים לרישום לבגד כפת לשנת 2023–2022 

  שימו לב!

  הלימודים בשנה הבאה מתקיימים פנים מול פנים בקמפוסים, בהתאם להנחיות המחוז המעודכנות ביותר לגבי Covid-19. לשאלות נוספות, אנא פנו במייל למעיין גילת: [email protected] או לבגד כפת: [email protected].

  בבגד כפת אנו מציעים כיתות לימוד עברית מכיתות גן (Preschoolועד תיכון בשלוחות שונות: פאלו אלטו, סאניווייל, לוס גאטוס, פוסטר סיטי וסטנפורד. בכל שלוחה כיתות שונות וכל כיתה מוגבלת במספר התלמידים בה. אם כיתה התמלאה, התלמידים הבאים שנרשמים יושמו באופן אוטומטי ברשימת המתנה. במידה ויש מספיק תלמידים ברשימת ההמתנה, אנו נפתח כיתות נוספות על פי דרישה.

  השלם הוא יותר מסך כל חלקיו, ובבית הספר שלנו השלם טומן בחובו למידת השפה, העשרה, הרחבת אופקים, פעילות בתוך ולמען הקהילה ועוד הרבה יותר. אצלנו תמצאו את החיבור של ילדכם לעברית, לחגים ולתרבות הישראלית, וביחד נחזק את השפה העברית בסביבה העוטפת של הילד/ה והמשפחה וכולה.

  בגד כפת הינו בית ספר קהילתי ללימודי עברית מגיל גן ועד תיכון, ברוח תרבות ישראלית, מוביל ברמה עולמית בתחום הוראת עברית לילדי ישראלים ועברית כשפה שנייה. בית הספר עובד עם תוכניות לימוד עדכניות בשיתוף משרד החינוך בישראל, המרכז לטכנולוגיות חינוכית (מט"ח), אניברסיטת בר אילן ועוד.

  תוכנית הלימודים של כל השכבות נוצרה מתוך ניסיון של שנים וראייה רחבה של התפתחות הלומד/ת לאורך שנות הלימודים בבית הספר. התוכנית מותאמת במיוחד עבור אוכלוסיית הלומדים/ות, מלווה מקצועית על ידי מנחה פדגוגית ומתעדכנת באופן שוטף. בבגד כפת, כל כיתה היא חלק ממערכת תומכת, וכוללת ליווי ותכנון אופק לימודי. בגד כפת מוכר על ידי ארגון WASC ו - University of California A-G List ומעניק לכיתות התיכון אקרדיטציה עבור שפה זרה. כמו כן, בית הספר מאפשר לתלמידי/ות תיכון להתקדם עד רמת Honors class, מה שמהווה יתרון בתהליך הקבלה לקולג' בהמשך הדרך. כיתות חטיבת הביניים בבגד כפת נהנות מתוכנית תלת שנתית,המשלבת, יחד עם לימודי העברית, גם תוכניות חינוכיות ייחודיות בנושאי שורשים, מעורבות חברתית והחברה הישראלית.

  בגד כפת הוקם ופועל מתוך ולמען הקהילה, ובמסגרת פעילות בית הספר נחגגים חגי ומועדי ישראל ברוח יהדות כתרבות, נערכות קבלות שבת קהילתיות, ומתקיימים טיולים שכבתיים ופרויקטים קהילתיים ליצירת חיבור חוויתי לתרבות הישראלית ולקהילה.

  צוות בגד כפת הוכשר, לימד והתמקצע בלמידה אונליין. בשנתיים האחרונות צוות בגד כפת לימד במתכונת אונליין, מתכונת משולבת וכן לימוד פנים מול פנים. אופן ההכשרות והלמידה כללו עבודה פדגוגית עם טובי המומחים על תוכנית לימוד לכל שכבת גיל וכלי הוראה דיגיטליים. זאת לצד שילוב מרכיבים של מפגשים חברתיים ככל האפשר, חגיגת החגים והקשר עם ישראל.

  בגד כפת מאמין ורואה חשיבות רבה בלמידה חוויתית מבוססת פרויקטים. הלימודים בשנה הנוכחית בבית הספר הועברו ברובם פנים אל פנים בקמפוסים. אנו נעשה את מירב מאמצינו להמשיך בשנת הלימודים הבאה בלמידה פנים אל פנים בהתאם להנחיות המחוז.

  בבגד כפת מתקיימים 33 שיעורים בשנה אקדמית. במקרים בהם יהיו צפויים פחות מ-33 שיעורים, בשל חגים לאומיים, יהודיים ומקומיים, נתכנן מראש שיעורי השלמה שיהוו חלק מתכנית הלימודים (מידע על מערכת השעות והחופשות ניתן למצוא בעמוד השלוחות). הלימודים בשנת הלימודים 2023–2022 יחלו בשבוע של ה-29 באוגוסט 2022 למעט כיתות יום שני ושלישי, בהן יחלו הלימודים ב-15 באוגוסט 2022, בשני שיעורי השלמה. בנוסף, כיתות ימי שני בפאלו אלטו יזקקו לשני שיעורי השלמה נוספים בימי חמישי, 6 ו-20 באוקטובר, בשעות הרגילות של השיעור. כיתות יום שני בסאניווייל יזקקו לשיעור השלמה נוסף ביום חמישי, 20 באוקטובר, בשעות הרגילות של השיעור.

  צוות בגד כפת הוכשר, לימד והתמקצע בלמידה אונליין. בשנתיים האחרונות צוות בגד כפת לימד במתכונת אונליין, מתכונת משולבת וכן לימוד פנים מול פנים. אופן ההכשרות והלמידה כללו עבודה פדגוגית עם טובי המומחים על תוכנית לימוד לכל שכבת גיל וכלי הוראה דיגיטליים. זאת לצד שילוב מרכיבים של מפגשים חברתיים ככל האפשר, חגיגת החגים והקשר עם ישראל.

  בגד כפת מאמין ורואה חשיבות רבה בלמידה חוויתית מבוססת פרויקטים. הלימודים בשנה הנוכחית בבית הספר הועברו ברובם פנים אל פנים בקמפוסים. אנו נעשה את מירב מאמצינו להמשיך בשנת הלימודים הבאה בלמידה פנים אל פנים בהתאם להנחיות המחוז.

  בבגד כפת מתקיימים 33 שיעורים בשנה אקדמית. במקרים בהם יהיו צפויים פחות מ-33 שיעורים, בשל חגים לאומיים, יהודיים ומקומיים, נתכנן מראש שיעורי השלמה שיהוו חלק מתכנית הלימודים (מידע על מערכת השעות והחופשות ניתן למצוא בעמוד השלוחות).

  הלימודים בשנת הלימודים 2023–2022 יחלו בשבוע של ה-29 באוגוסט 2022 למעט כיתות יום שני ושלישי, בהן יחלו הלימודים ב-15 באוגוסט 2022, בשני שיעורי השלמה. בנוסף, כיתות ימי שני בפאלו אלטו יזדקקו לשני שיעורי השלמה נוספים בימי חמישי, 6 ו-20 באוקטובר, וכיתות יום שני בסאניווייל יזדקקו לשיעור השלמה נוסף ביום חמישי, 20 באוקטובר, בשעות השיעור הרגילות.

  אנו נרגשים מאוד לפתוח את ההרשמה לשנת הלימודים הבאה ושמחים על בחירתכם להיות חלק מקהילת בגד כפת. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולמצוא מידע נוסף על בית הספר, הכיתות השונות, צוות ההוראה ולוחות הזמנים בכל שלוחה.

  בהמשך ניתנים הסברים על השלבים הנדרשים לרישום ילדכם עבור שיעורי העברית בשלוחות השונות.


  להרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 בשלוחת פאלו אלטו
  Register for the 2022–23 School Year—Palo Alto


  להרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 בשלוחת סאניוייל
  Register for the 2022–23 School Year—Sunnyvale


  להרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 בשלוחת לוס גאטוס
  Register for the 2022–23 School Year—Los Gatos


  להרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 בשלוחת פוסטר סיטי
  Register for the 2022–23 School Year—Foster City


  להרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 בשלוחת הלל סטנפורד
  Register for the 2022–23 School Year—Hillel Stanford


  להרשמה לשנת הלימודים 2023–2022 בשלוחת ברקלי
  Register for the 2022–23 School Year—Berkeley
  הנחיות לרישום לבגד כפת לשנת 2023–2022

  שלב ראשון: בחירת הכיתה / הכיתות

  • לחצו על הלינק לרישום בראשית העמוד כדי להגיע לדף הרישום.

  • בפילטר משמאל, LOCATION, סמנו California ואז סמנו את השלוחה המבוקשת.

  • בפילטרים (מצד שמאל), מצאו וסמנו את הכיתות הרלוונטיות עבורכם.

  • בחירת הכיתה נעשית תחת SESSION TYPE. בחרו את הכיתה/הכיתות אליהן מתאימים ילדיכם (כיתה בבית הספר, רקע בלימודי עברית, יום ושעה).

  • לחצו ADD כדי להוסיף את הכיתה שבחרתם לעגלת הקניות שלכם.

  • רישום של יותר מילד אחד אפשרי בשלב זה: בחרו מספר כיתות והוסיפו אותם לעגלת הקניות בלחיצה על ADD

  • הכיתות הנבחרות יופיעו בעגלת הקניות מצד ימין תחת הכותרת YOUR SELECTIONS

  • לחצו על CONTINUE מתחת לרשימת הכיתות המופיעות מצד ימין.

  הערה: אם הילד אותו אתם רושמים הוא תלמיד חדש בבגד כפת, יש לבחור את הכיתה שאליה הוא הונחה להשתבץ לאחר מבדק רמה (חטיבה, תיכון) או שיחה עם נציג בית הספר. אם אינכם בטוחים מהי הכיתה המתאימה, בחרו באפשרות UNSURE WHAT CLASS TO CHOOSEתלמידים חדשים, תלמידי חטיבה ותלמידי תיכון משובצים בכיתה המתאימה להם לאחר הערכה עם נציג בית ספר. אין צורך בהערכה לרישום לכיתת הקינדר וה-Preschool. תלמידים חוזרים מוזמנים להירשם לכיתת ההמשך.

  ICC@OFJCC

  שלב שני: בדיקת חשבון LOOKUP ACCOUNT
  אם יש לכם משתמש קיים (למשל, משנה שעברה או אם נרשמתם כבר לקייטנת ה-OFJCC), הכניסו את המייל והסיסמה. כדי ליצור משתמש חדש, הכניסו את המייל ועברו לרישום. בסוף תהליך הרישום תתבקשו ליצור שם משתמש וסיסמא.


  שלב שלישי: פרטי הילד(ים) PARTICIPANTS AND OPTIONS
  יש למלא את השדות המבוקשים עבור כל ילד (במידה ובחרתם במסך הראשון יותר מכיתה אחת, תתבקשו בשלב זה למלא את הפרטים עבור כל אחד מהילדים בכיתה שבחרתם עבורם).


  שלב רביעי: טפסי רישום REGISTRATION FORMS
  עבור כל ילד יש למלא/לבחור/לסמן את השדות המתאימים. (במידה ובחרתם במסך הראשון יותר מכיתה אחת תתבקשו בשלב זה למלא את הפרטים של כל ילד בהתאם לכיתה הנבחרת). 
  בשלב זה תוכלו גם לבחור לתרום לבגד כפת. אנחנו נשמח לתרומה בכל סכום. תמיכתכם מאוד מוערכת.


  שלב חמישי: פרטי הורים / אפוטרופוס PRIMARY PARENT / GUARDIAN
  יש למלא את השדות המתאימים. מומלץ להוסיף את פרטי שני ההורים על ידי לחיצה על ADD SECOND PARENT ופרטים של מורשי איסוף הילד מהכיתה וכן אנשי קשר למצב חירום.


  שלב שישי: סקירת עגלת הקניות REVIEW CART AND CHECKOUT
  בעגלת הקניות תמצאו את המידע לגבי הכיתה/ות אליה/ן רשמתם את ילדיכם. בשלב זה ניתן עדיין להוסיף נרשמים נוספים על ידי לחיצה על אפשרות ADD ANOTHER REGISTRATION

  הסכומים לתשלום לכל כיתה מחושבים כדלקמן:

   

   

  רמה דמי רישום שכר לימוד חומרי לימוד דמי אקרדיטציה*
     

  הרשמה מוקדמת עד ה-17 במאי

  18 במאי עד ה-9 באוגוסט

  הרשמה מאוחרת, מה-10 באוגוסט

     

  גן גורים - Preschool

  $50 $1,100
  (לשעה $34)
  $1,200
  (לשעה $37)
  $1,260
  (לשעה $39)
  $80 $0

  כיתות קינדר - יסודי

  $50 $1,650
  (לשעה $34)
  $1,800
  (לשעה $37)
  $1,900
  (לשעה $39)
  $80 $0

  כיתות חטיבה, תוכנית תלת

  $50 $1,850
  (לשעה $38)
  $2,030
  (לשעה $41)
  $2,130
  (לשעה $43)
  $80 $0

  כיתות תיכון

  $50 $2,170 $2,390 $2,510 $80 $250

  *דמי אקרדיטציה לתלמידי תיכון: תשלום בגין טיפול באישור אקרדיטציה וגליונות ציונים אל מול הגופים השותפים בתהליך. במקרה של ביטול הרשמה לאחר 15 ביולי 2022 לא ינתן החזר בעבור תשלום זה.

  • הרשמה מוקדמת (לנרשמים עד ה-17 במאי): בעת ההרשמה תנתן הנחה אוטומטית בסך $100 לנרשמים לכיתות גן (Preschool), בסך $150 לנרשמים לכיתות קינדר-יסודי, בסך $180 לנרשמים לחטיבה, ובסך $220 לנרשמים לכיתות התיכון.

  • הנחת אחים של 5% עבור כל ילד נוסף במשפחה תחושב אוטומטית בעגלת הקניות.

  • הרשמה מאוחרת (לנרשמים החל מה-10 באוגוסט): בעת ההרשמה יעודכן המחיר אוטומטית וישקף תוספת בסך $60 לנרשמים לכיתות גן (Preschool), בסך $100 לנרשמים לכיתות גן-יסודי, בסך $100 לנרשמים לחטיבה, ובסך $120 לנרשמים לכיתות התיכון.


  שימו לב: ה-OFJCC מציע מלגות על בסיס צורך כלכלי למשפחות זכאיות. משפחות המעוניינות בהגשת בקשה למלגה, אנא פנו ל-[email protected].  שלב שביעי: תשלום וסיום רישום
   
  CHECKOUT
  כדי להשלים את ההרשמה, יש לשלם את הסכום בעגלת הקניות. לבחירתכם מספר אפשרויות תשלום:

  • לנוחיות המשפחות: ניתן לשלם תשלום מקדמה בלבד על סך $50 דמי רישום וכן $80 דמי חומרי לימוד. את שכר הלימוד תוכלו לשלם בהמשך הקיץ בתשלום אחד באמצע יולי או בשניים או שלושה תשלומים בחודשים יולי, ספטמבר ודצמבר.

  • תשלום שכר הלימוד יבוצע בתשלום אחד או בעת ההרשמה או באמצע יולי  (Pay in Full).

  • תשלום במספר תשלומים (Enroll in Payment Plan): שני תשלומים (מחצית משכר הלימוד + דמי רישום וחומרי לימוד בעת ההרשמה או באמצע יולי, ומחצית שניה של שכר הלימוד בחודש דצמבר 2022). או, שלושה תשלומים (33% משכר הלימוד+דמי רישום וחומרי לימוד בעת ההרשמה או באמצע יולי ו-33% נוספים של שכר הלימוד בחודש ספטמבר 2022, ותשלום שלישי של יתרת 33% התשלום בדצמבר 2022). 

  שימו לב: ההרשמה אינה סופית ומקומו של ילדיכם אינו מובטח עד אישור התשלום. לאחר קבלת התשלום, תקבלו הודעה במייל המאשרת את הרישום.

  ICC@OFJCC


  כמעט סיימנו: יצירת חשבון
  במידה ואתם משתמש חדש, המערכת תבקש מכם ליצור חשבון כאשר המייל שהכנסתם בתחילת התהליך יהיה שם המשתמש ולאחר מכן תתבקשו ליצור סיסמא. באמצעות הסיסמא שיצרתם תוכלו להיכנס בעתיד למערכת ולבצע תשלומים או שינויים בחשבון. שימו לב כי לא ניתן להשלים את תהליך ההרשמה ללא יצירת חשבון
  .


  מדיניות ביטולים

  ביטול הרשמה עד סוף יוני יכלול החזר של הסכום ששולם בניכוי $50 דמי הרישום. 
  ביטול הרשמה החל מתחילת חודש יולי יכלול החזר של הסכום ששולם, בניכוי
  $50 דמי הרישום ו-$80 דמי עלות חומרי הלימוד.

  החל מה-1 באוגוסט, מדיניות הביטולים הרגילה תיכנס לתוקף: 

  ביטול הלימודים בבגד כפת יתאפשר רק במהלך שלושת חודשי הלימוד הראשונים, ולא יאוחר מה-30 בנובמבר. יש להגיש בקשה להפסקת הלימודים בכתב למייל [email protected] (שלוחת לוס גאטוס - נא לכתוב ל-[email protected], שלוחת פוסטר סיטי - נא לכתוב ל-[email protected]) ולציין שם מלא של התלמיד, כיתה, והסבר מפורט על סיבת הבקשה. כל הודעה אחרת בעל פה או בטלפון לא תתקבל. בקשה להפסקת לימודים שתאושר תכנס לתוקף בסוף החודש הלועזי בו נשלחה הבקשה בכתב. החזר שכר הלימוד יהיה בעבור החודשים בהם לא ימשיך התלמיד ללמוד בבגד כפת. לא יבוצע החזר על דמי רישום וחומרי לימוד. בית הספר לעברית בגד כפת שומר את הזכות לעדכן ולשנות את המדיניות בכל זמן.

  Contact Us  logos