בגד כפת מזמין את קהילת בגד כפת למפגש השני ב"שיעור חופשי" — סדרת מפגשים להורים ומשפחות. לתכנית פברואר-מרץ אנחנו בתקופה מטלטלת ומאתגרת, שבמהלכה אין מי שלא חווה יציאה מאזור..." />
 • Share:
  Online registration has ended. Please email for tickets.

  Shiur Chofshi: Mindfulness | To Be an Island of Peace

  Enriching Workshops for Beged Kefet Community (in Hebrew)

  When: Tuesday, 2/16/2021 8:30 PM - 10:00 PM

  Where: Online

  מיינדפולנס | To Be an Island of Peace

   

  בגד כפת מזמין את קהילת בגד כפת למפגש השני ב"שיעור חופשי" — סדרת מפגשים להורים ומשפחות. לתכנית פברואר-מרץ

  אנחנו בתקופה מטלטלת ומאתגרת, שבמהלכה אין מי שלא חווה יציאה מאזור הנוחות. מרבית התלמידים בעמק הסיליקון לא חזרו ללמידה מלאה בבתי הספר והילדים בבית מתמודדים עם הקשיים שלהם עם הלמידה מרחוק, הריחוק החברתי והעדר מסגרת. ההורים כמובן מתמודדים גם עם הקשיים של הילדים גם עם הצורך להישאר יציבים לנוכח כל הסערות מסביב.

  בסדנה זו נלמד איך לשמור על יציבות כשהכל מסביב לא יציב, להשאר בשקט כשהכל מסביב סוער, איך אפשר לחוות שקט פנימי בחיים מלאי מתח אתגרים, משימות ואי וודאות, ואיך אפשר, גם לנוכח קשיים, להתעניין, להתלהב, לאהוב ולהרגיש שקט פנימי. נדבר על כל אלה ונתרגל מיינדפולנס. הסדנה בהנחיית אנה נווה לדרמן.

  אנה נווה לדרמן היא מומחית בהפחתת סטרס ובהתמודדות עם קשיים ומשברים. בעבר שמשה בתפקידים ניהוליים וארגוניים והיא בעלת ניסיון של למעלה מ-30 שנה בהנחיה ולווי תהליכים אישיים וקבוצתיים. היא מורה לקורס הרשמי הבינלאומי למיינדפולנס, MBSR-Mindfulness-Based sStress Reduction, ובוגרת תכנית תלת שנתית לתרפיה מבוססת מיינדפולנס באוניברסיטת בר אילן.

  אנה בעלת קליניקה לתהליכים אישיים ומנחה קבוצות בארגונים ולקהל הרחב, מלמדת במכללות, מאמנת בכירה ועוסקת בלווי מנהלים בלווי אישי וקבוצתי. היא לומדת ומתרגלת בודהיזם ומיינדפולנס למעלה מ-20 שנה. למדו עוד באתר האינטרנט של אנה ובקרו בערוץ ה-YoyTube שלה.

   

  יום שלישי, 16 בפברואר
  10:00–8:30 בערב
  Online
  המפגש ללא עלות למשפחות בגד כפת בהרשמה מראש
  לפרטים: הגר בוקסבאום | [email protected]

   

  "בגד כפת" מודה לשותפים בתכנון והפקת האירוע:

   

  ICC@OFJCC

  OFJCC Palo Alto JCC

   

  Print
  Registration is closed for this event.

  Contact Us