בגד כפת מזמין את קהילת בגד כפת למפגש השלישי ב"שיעור חופשי" — סדרת מפגשים להורים ומשפחות. לתכנית פברואר-מרץ תקופת הקורונה העמידה את כולנו מול..." />
 • Share:
  Admission type
  Qty
  RSVP - $0.00
  $0.00

  Shiur Chofshi: Food for Thought | Children's Nutrition during the Pandemic

  Enriching Workshops for Beged Kefet Community (in Hebrew)

  When: Tuesday, 3/9/2021 8:30 PM - 10:00 PM

  Where: Online

  שפיות תזונתית — גם בקורונה: מחשבות על תזונת ילדים ומה שביניהם

   

  בגד כפת מזמין את קהילת בגד כפת למפגש השלישי ב"שיעור חופשי" — סדרת מפגשים להורים ומשפחות. לתכנית פברואר-מרץ

  תקופת הקורונה העמידה את כולנו מול קשיים חדשים בתחום הזנת הילדים שלנו, החל מכמות האוכל, איכות האוכל ועד לזמן הגשת האוכל. הכל השתנה והתהפך לנו מול העיניים, וחלקנו איבדנו את האחיזה שמראש הייתה מוטלת בספק בנושא זה. בהרצאה זו נלמד מספר אפשרויות להתמודדות עם המצב החדש ואיך כדאי לרתום את הילדים לנושא. ההרצאה תתמקד הן במזון המומלץ והן באופן הגשתו ובשיח התזונתי שיש בבית. ההרצאה בהנחיית שמרית גורן בולוטין.

  שמרית גורן בולוטין היא יועצת לאורח חיים בריא בגישת התזונה האינטגרטיבית, נשואה, אמא לשלושה, וחיה כיום בלאפייט, קליפורניה. שמרית בעלת תואר ראשון בחינוך ואמנות B.ED, בוגרת המכון לתזונה אינטגרטיבית בניו יורק ובוגרת לימודי רפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב"ם. היא חיה ונושמת את תחום הבריאות והתזונה כבר מעל 13 שנה.

  לפני המעבר לקליפורניה פעלה שמרית רבות לקידום תזונה בריאה במוסדות החינוך בכפר סבא בישראל. היא הקימ את צוות התזונה העירוני הראשון בארץ ובאמצעותו התחוללה מהפכה בתחום התזונה הבריאה בגילאי גן בכל העיר. בנוסף, לוותה משפחות ונשים בתהליכי שינוי תזונתי באופן פרטי, העבירה הרצאות בתחום וסדנאות בנושא בישול בריא.

  מאז המעבר לקליפורניה לפני כשנתיים וחצי מנהלת שמרית קליניקה פרטית, מרצה בתחום ומעבירה תכניות מקוונות לאיזון תזונה וניקויי גוף לנשים מכל העולם שרוצות להתחיל בתהליך שינוי תזונתי מאוזן עם תמיכה מקצועית. באמתחתה תשוקה רבה וניסיון מוכח בתחום תזונה משפחתית וילדים בפרט, והיא מאמינה שהכל אפשרי אם רק עושים את זה בדרך הנכונה, ושגישה יכולה לשנות מציאות תזונתית, עוד לפני שהתחלנו לדבר על מה יש בצלחת. לקריאה נוספת

   

  יום שלישי, 9 במרץ
  10:00–8:30 בערב
  Online
  המפגש ללא עלות למשפחות בגד כפת בהרשמה מראש
  לפרטים: הגר בוקסבאום | [email protected]

   

  "בגד כפת" מודה לשותפים בתכנון והפקת האירוע:

   

  ICC@OFJCC

  OFJCC Palo Alto JCC

   

  Print

  Contact Us