• Outdoor exercise closed 10/1 due to air quality. Lap swim and indoor strength open.
 • Share:

  Beged Kefet Hebrew Language School: Registration Guidelines

  For English, please click here


  בגד כפת: הנחיות רישום

  ברוכים הבאים לרישום לבגד כפת לשנת 2021–2020 

  שימו לב!

  הלימודים בשנה הבאה יתקיימו בהתאם להנחיות המחוז המעודכנות ביותר בנוגע לריחוק חברתי. בהתאמה, הלימודים ייפתחו פיזית בכיתות של עד עשרה תלמידים, במתכונת אונליין או במתכונת משולבת של למידה בחדרי לימוד ואונליין לסירוגין. כיתות סאניוויל יתקיימו השנה ב-OFJCC בפאלו אלטו לאור האיסור הנוכחי להשכרת חדרים בקמפוס שלנו בסאניוויל.

  בבגד כפת אנו מציעים כיתות לימוד עברית מכיתת גן (Kindergarten) ועד תיכון, בשלוחות שונות: פאלו אלטו, סאניווייל, לוס גאטוס ופוסטר סיטי. בכל שלוחה כיתות שונות וכל כיתה מוגבלת במספר התלמידים בה. אם כיתה התמלאה, התלמידים הבאים שנרשמים יושמו באופן אוטומטי ברשימת המתנה. במידה ויש מספיק תלמידים ברשימת ההמתנה, אנו נפתח כיתות נוספות על פי דרישה.

  צוות בגד כפת עמל רבות על תוכנית למידה אונליין במידה וזו תהיה המתכונת. ההכנות כוללות עבודה פדגוגית עם טובי המומחים על תוכנית לימוד לכל שכבת גיל וכלי הוראה דיגיטליים. זאת לצד שילוב מרכיבים של מפגשים חברתיים ככל האפשר, חגיגת החגים והקשר עם ישראל. בנוסף, מתוכננות פעילויות חדשות בין כיתות באותה שכבה, מפגשי משחקים, סרטים ישראלים בעברית ועוד.

  בבגד כפת יתקיימו 33 שיעורים בשנה אקדמית. במקרה ולוח השנה מראה כי צפויים פחות מ-33 שיעורים, בשל חגים לאומיים, יהודיים ומקומיים, נתכנן מראש שיעורי השלמה שיהוו חלק מתכנית הלימודים (מידע על מערכת השעות והחופשות ניתן למצוא בעמוד השלוחות).

  הלימודים בשנת הלימודים 2021–2020 יחלו בשבוע של ה-31 באוגוסט 2020 למעט כיתות יום שני בלבד, בהן יחלו הלימודים ב-17 באוגוסט 2020, בשני שיעורי השלמה.

  אנו נרגשים מאוד לפתוח את ההרשמה לשנת הלימודים הבאה ושמחים על בחירתכם להיות חלק מקהילת בגד כפת. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולמצוא מידע נוסף על בית הספר, הכיתות השונות, צוות ההוראה ולוחות הזמנים בכל שלוחה.

  בהמשך ניתנים הסברים על השלבים הנדרשים לרישום ילדכם עבור שיעורי העברית בשלוחות השונות.


  להרשמה לשנת הלימודים 2021–2020 ב-OFJCC
  Register for the 2020–21 School Year at the OFJCC


  להרשמה לשנת הלימודים 2021–2020 לשלוחת פוסטר סיטי
  Register for the 2020–21 School Year—Foster City Campus


  להרשמה לשנת הלימודים 2021–2020 לשלוחת לוס גאטוס
  Register for the 2020–21 School Year—Los Gatos Campus  הנחיות לרישום לבגד כפת לשנת 2021–2020

  שלב ראשון: בחירת הכיתה / הכיתות

  • לחצו על הלינק לרישום בראשית העמוד כדי להגיע לדף הרישום.

  • בפילטר משמאל, LOCATION, סמנו California ואז סמנו את השלוחה המבוקשת.

  • בפילטרים (מצד שמאל), מצאו וסמנו את הכיתות הרלוונטיות עבורכם.

  • בחירת הכיתה נעשית תחת SESSION TYPE. בחרו את הכיתה/הכיתות אליהן מתאימים ילדיכם (כיתה בבית הספר, רקע בלימודי עברית, יום ושעה).

  • לחצו ADD כדי להוסיף את הכיתה שבחרתם לעגלת הקניות שלכם.

  • רישום של יותר מילד אחד אפשרי בשלב זה: בחרו מספר כיתות והוסיפו אותם לעגלת הקניות בלחיצה על ADD

  • הכיתות הנבחרות יופיעו בעגלת הקניות מצד ימין תחת הכותרת YOUR SELECTIONS

  • לחצו על CONTINUE מתחת לרשימת הכיתות המופיעות מצד ימין.

  הערה: אם הילד אותו אתם רושמים הוא תלמיד חדש בבגד כפת, יש לבחור את הכיתה שאליה הוא הונחה להשתבץ לאחר מבדק רמה (חטיבה, תיכון) או שיחה עם נציג בית הספר. אם אינכם בטוחים מהי הכיתה המתאימה, בחרו באפשרות UNSURE WHAT CLASS TO CHOOSE. תלמידים חדשים, תלמידי חטיבה ותלמידי תיכון משובצים בכיתה המתאימה להם לאחר הערכה עם נציג בית ספר. אין צורך בהערכה לרישום לכיתת הגן. תלמידים חוזרים מוזמנים להירשם לכיתת ההמשך.

  ICC@OFJCC

  שלב שני: בדיקת חשבון LOOKUP ACCOUNT
  אם יש לכם משתמש קיים (למשל, משנה שעברה או אם נרשמתם כבר לקייטנת ה-OFJCC), הכניסו את המייל והסיסמה. כדי ליצור משתמש חדש, הכניסו את המייל ועברו לרישום. בסוף תהליך הרישום תתבקשו ליצור שם משתמש וסיסמא.


  שלב שלישי: פרטי הילד(ים) PARTICIPANTS AND OPTIONS
  יש למלא את השדות המבוקשים עבור כל ילד (במידה ובחרתם במסך הראשון יותר מכיתה אחת, תתבקשו בשלב זה למלא את הפרטים עבור כל אחד מהילדים בכיתה שבחרתם עבורם).


  שלב רביעי: טפסי רישום REGISTRATION FORMS
  עבור כל ילד יש למלא/לבחור/לסמן את השדות המתאימים. (במידה ובחרתם במסך הראשון יותר מכיתה אחת תתבקשו בשלב זה למלא את הפרטים של כל ילד בהתאם לכיתה הנבחרת). 
  בשלב זה תוכלו גם לבחור לתרום לבגד כפת. אנחנו נשמח לתרומה בכל סכום. תמיכתכם מאוד מוערכת.


  שלב חמישי: פרטי הורים / אפוטרופוס PRIMARY PARENT / GUARDIAN
  יש למלא את השדות המתאימים. מומלץ להוסיף את פרטי שני ההורים על ידי לחיצה על ADD SECOND PARENT ופרטים של מורשי איסוף הילד מהכיתה וכן אנשי קשר למצב חירום.


  שלב שישי: סקירת עגלת הקניות REVIEW CART AND CHECKOUT
  בעגלת הקניות תמצאו את המידע לגבי הכיתה/ות אליה/ן רשמתם את ילדיכם. בשלב זה ניתן עדיין להוסיף נרשמים נוספים על ידי לחיצה על אפשרות ADD ANOTHER REGISTRATION

  הסכומים לתשלום לכל כיתה מחושבים כדלקמן:

   

   

  רמה דמי רישום שכר לימוד דמי ספרים וחומרי לימוד
     

  הרשמה מוקדמת עד ה-20 ביוני

  21 ביוני עד ה-5 באוגוסט

  הרשמה מאוחרת, מה-6 באוגוסט

   

  כיתות גן-יסודי

  $50 $1,370 $1,500 $1,570 $80

  כיתות חטיבה, תוכנית תלת

  $50 $1,540 $1,640 $1,700 $80

  כיתות תיכון

  $50 $1,760 $1,930 $2,050 $80

  • הנחת אחים של 5% עבור כל ילד נוסף במשפחה תחושב אוטומטית בעגלת הקניות.

  • הרשמה מוקדמת (לנרשמים עד ה-20 ביוני): בעת ההרשמה תנתן הנחה אוטומטית בסך 130$ לנרשמים לכיתות יסודי, בסך 100$ לנרשמים לחטיבה, ובסך 170$ לנרשמים לכיתות התיכון.

  • הרשמה מאוחרת (לנרשמים החל מה-6 באוגוסט): בעת ההרשמה יעודכן המחיר אוטומטית וישקף תוספת בסך 70$ לנרשמים לכיתות יסודי, בסך 60$ לנרשמים לחטיבה, ובסך 120$ לנרשמים לכיתות התיכון.

  • שימו לב, הרשמה להכנה מרוכזת לבחינת ה-SAT בעברית לתלמידי תיכון תתקיים בנפרד ובעלות נפרדת החל מפברואר 2020.


  שלב שביעי: תשלום וסיום רישום
   
  CHECKOUT
  כדי להשלים את ההרשמה, יש לשלם את הסכום בעגלת הקניות. לבחירתכם מספר אפשרויות תשלום:

  • אפשרות חדשה לאור המצב ולנוחיות המשפחות: תשלום פיקדון בלבד על סך $50 דמי רישום וכן $80 דמי חומרי לימוד. את שכר הלימוד תוכלו לשלם בהמשך הקיץ בתשלום אחד באמצע יולי או בשניים או שלושה תשלומים בחודשים יולי, אוקטובר, דצמבר.

  • תשלום שכר הלימוד יבוצע בתשלום אחד או בעת ההרשמה או באמצע יולי  (Pay in Full).

  • תשלום במספר תשלומים (Enroll in Payment Plan): שני תשלומים (מחצית משכר הלימוד + דמי רישום וחומרי לימוד בעת ההרשמה או באמצע יולי, ומחצית שניה של שכר הלימוד בחודש דצמבר 2020). או, שלושה תשלומים (33% משכר הלימוד+דמי רישום וחומרי לימוד בעת ההרשמה ו-33% נוספים של שכר הלימוד בחודש ספטמבר 2020, ותשלום שלישי של יתרת 33% התשלום בדצמבר 2020). 

  שימו לב: ההרשמה אינה סופית ומקומו של ילדיכם אינו מובטח עד אישור התשלום. לאחר קבלת התשלום, תקבלו הודעה במייל המאשרת את הרישום.

  ICC@OFJCC


  כמעט סיימנו: יצירת חשבון
  במידה ואתם משתמש חדש, המערכת תבקש מכם ליצור חשבון כאשר המייל שהכנסתם בתחילת התהליך יהיה שם המשתמש ולאחר מכן תתבקשו ליצור סיסמא. באמצעות הסיסמא שיצרתם תוכלו להיכנס בעתיד למערכת ולבצע תשלומים או שינויים בחשבון. שימו לב כי לא ניתן להשלים את תהליך ההרשמה ללא יצירת חשבון
  .


  מדיניות ביטולים
  ביטול הלימודים בבגד כפת יתאפשר רק במהלך שלושת חודשי הלימוד הראשונים, ולא יאוחר מה-
  30 בנובמבר. יש להגיש בקשה להפסקת הלימודים בכתב למייל [email protected] (שלוחת לוס גאטוס - נא לכתוב ל-[email protected]) ולציין שם מלא של התלמיד, כיתה, והסבר מפורט על סיבת הבקשה. כל הודעה אחרת בעל פה או בטלפון לא תתקבל. 
  ביטול הרשמה עד סוף יוני יכלול החזר של הסכום ששולם בניכוי
  $50 דמי הרישום. 
  ביטול הרשמה החל מתחילת חודש יולי יכלול החזר של הסכום ששולם, בניכוי
  $50 דמי הרישום ו-$80 דמי עלות חומרי הלימוד.

  החל מה-1 באוגוסט, מדיניות הביטולים הרגילה תיכנס לתוקף: 

  ביטול הלימודים בבגד כפת יתאפשר רק במהלך שלושת חודשי הלימוד הראשונים, ולא יאוחר מה-30 בנובמבר. יש להגיש בקשה להפסקת הלימודים בכתב למייל [email protected] (שלוחת לוס גאטוס - נא לכתוב ל-[email protected]) ולציין שם מלא של התלמיד, כיתה, והסבר מפורט על סיבת הבקשה. כל הודעה אחרת בעל פה או בטלפון לא תתקבל. בקשה להפסקת לימודים שתאושר תכנס לתוקף בסוף החודש הלועזי בו נשלחה הבקשה בכתב. החזר שכר הלימוד יהיה בעבור החודשים בהם לא ימשיך התלמיד ללמוד בבגד כפת. לא יבוצע החזר על דמי רישום וחומרי לימוד. בית הספר לעברית בגד כפת שומר את הזכות לעדכן ולשנות את המדיניות בכל זמן.

  Contact Us